Dodijeljene zahvalnice suradnicima PU PGŽ
Autor: Andrea Kancijanić, 22. 12. 2015.

17. prosinca 2015. godine je u Policijskoj upravi Primorsko-goranskoj upriličena svečanost na kojoj su dodijeljene zahvalnice suradnicima i partnerima za dobrusuradnju ostvarenu tijekom 2015. godine.

Tako je za dugogodišnju uspješnu suradnju  u provedbi preventivnih aktivnosti, zahvalnica dodijeljena Dječjem domu „Tić“ iz Rijeke, a  preuzela ju je  ravnateljica, Tamara Žakula Desnica.

Za izuzetan doprinos u suradnji na poduzimanju mjera radi ostvarenja sigurnosti građana i imovine, zahvalnica  je dodijeljena ravnatelju Glazbene škole Ivana Matetića Ronjgova iz Rijeke,  Danijelu Trinajstiću.

Policijska uprava primorsko-goranska ostvarila je uspješnu suradnju u provedbi preventivnih projekata i tijekom 2015. godine sa Osnovnom školom „Nikola Tesla“ i Osnovnom školom „Kozala“. Nastavak je to dugogodišnje dobre suradnje, koja će se  nastaviti i u narednom razdoblju. U ime ovih odgojno-obrazovnih ustanova zahvalnice su preuzele ravnateljice škola, Tatjana Bandera-Mrakovčić i Kim Anić.

Zahvalnice je uručila načelnica Policijske uprave primorsko-goranske,  Senka Šubat rekavši tom prilikom da se ovim simboličnim činom Policijska uprava želi zahvaliti suradnicima  za podršku, suradnju i svesrdnu pomoć u ostvarivanju projekata. Također, izrazila je želju i nadu u nastavak dobre i uspješne suradnje i u budućnosti. Načelnica Šubat obratila se u ovoj prigodi i djelatnicima Policijske uprave zahvalivši se na njihovom profesionalnom i predanom radu te dobrim rezultatima rada. Posebno je zahvalila službenicima Policijske uprave koji su tijekom ove godine uz svoje redovne zadaće sudjelovali i u aktivnostima koje su  vezane uz izbjegličku krizu.

Uz čestitku za predstojeći Božić i novu godinu, načelnica Šubat je izrazila želju za nastavkom svih dobrih projekata vjerujući da će ih primorsko-goranska policija uspješno provoditi uz pomoć svojih suradnika, a na zadovoljstvo svih građana.