Trećaši drugi put u Staroj Sušici!
Autor: Nataša Belić, 24. 4. 2017.

Učenici trećih razreda i njihove učiteljice proveli su dva dana i jednu noć, u dvorcu Stara Sušica, točnije 6. i 7.travnja 2017. Ista skupina ove zime planirano je namjeravala ostati tri dana, ali zbog vremenskih nepogoda i hladnoće morali su se ranije vratiti kućama i na njihovu žalost prekinuti boravak u omiljenom dvorcu. Zbog navedenog razloga nagradjeni su još jednim boravkom!

Web novinari zapisali su svoje dojmove:

STARA SUŠICA  (1.put)

Na početku puta posjetili smo Delnice i Popovićev mlin Razgledali smo šumu i vidjeli male srne i jelene.

Stigli smo u dvorac, raspakirali se, obukli i otišli na snijeg sanjkati se. Navečer smo se poigrali u sobama, večerali i zbavljali.

Drugi dan posjetili smo školu u kojoj je bio jedan mali razred u kojoj su bila četiri učenika. Oni su bili drugi razred imali su grijalicu i peć. Dali smo im slatkiša, pozdravili se s njima i otišli vidjeti crkvu preko puta dvorca. Zatim smo prošetali šumom, vidjeli zečje tragove, ali ih nismo pratili. Vratili smo se u dvorac, imali sat prirode i hrvatskog, poigrali se u sobama. Tada su nam učiteljice rekle da se moramo ranije vratiti kući jer se u domu smrznula voda zbog velike hladnoće. Bili smo jako žalosni, ali su nas utješile kad smo saznali da ćemo na proljeće nadoknaditi dan koji nam je ostao.

Bez obzira na sve lijepo smo se zabavili!

Tin Jović, 3.c

STARA SUŠICA (2.put)

U Staroj Sušici mi je bilo jako zabavno. Prvi dan išli smo u muzej prepariranih životinja.

Kada smo stigli u dvorac, raspakirali smo se i otišli u šetnju. Nakon šetnje malo  smo se poigrali u sobam,  zatim sišli dolje u kuhinju da bi pojeli večeru.

Nakon večere imali smo party. Bilo je jako zabavno!

Oko 23 h smo legli u krevete, ali je u cijeloj našoj sobi bilo jako teško zaspati jer se jedan naš prijatelj stalno zezao, smijao i glupirao.

Ujutro, kada smo se probudili otišli smo na doručak, a nakon toga  s lovcem u šumu.

Kada smo se vratili u dvorac spakirali smo se. U dnevnom boravku pogledali smo samo dio nekog filma jer smo morali krenuti u Rijeku.

Koliko ja znam svima je bilo jako zabavno u Staroj Sušici!

Maks Križan, 3.b

Najprije smo išli u Brod na Kupi, u Kaštel  Petra Zrinskog.  Nakon što smo se smjestili dvorac Stara Sušica krenuli smo u šumu. Poslije užine i večere bio je zabava. Na zabavi smo slavili moj rođendan! Prije spavanja malo smo se zabavljali u sobi. Drugi dan smo se šetali šumom sa lovcem. Bio sam tužan što se vraćamo kući.

Andro Žnidaršić, 3.b

'Foto-galerija