Obavijest!
Autor: Nataša Belić, 2. 6. 2017.

Na međunarodnoj likovnoj izložbi

-u Gaziantepu, Turska 1. mjesto u kategoriji osvojili su Filip Jurić, 7.a ; 2. mjesto u kategoriji osvojila je Una Benger, 7.c;( mentor Ivan Mrakovčić), 3. mjesto u kategoriji osvojila je Laura Kovačević, 1.b (mentorica Svijetlana Brmabić) i Lina Glušica, 3.a (mentorica Mirjana Kovačić)

- „Mali Bitolski Montmartre“, Bitola, Makedonija diplome su dobili Ian Makiš, 7.b i Loren Dekleva, 7.b; ( mentor Ivan Mrakovčić),

-na Dadinom likovnom natječaju u Kranju, Slovenija priznanja su dobili Klara Trojanović, 6.b; Luka Katuša, 6.b; Danijel Vlah, 6.b; Maja Mršić, 8.a; Ivana Čargonja,8.b i Anamaria Rudan, 8.b  (mentor Ivan Mrakovčić).

Na Državnoj smotri projekata iz područja Nacionalnog programa za ljudska prava i demokratsko građanstvo učestvovala je ekipa u sastavu Lucija Guščić, 8. a, Lorena Kalić, 8. a, Niko Volarić, 8. a i Renato Pavlović, 8. a  (mentorica Orjana Marušić Štimac) kao i ekipa u sastavu Dora Smokrović, 3.a, Tia Kovačić, 2.a, Valnea Turković,2.a  i Hea Olić, 4.a (mentorica Marijana Vižentin Miknić)

Na županijskom likovnom natječaju na temu Katastrofa 1. mjesto u kategoriji osvojila je Mia Jurković, 3.a (mentorica Mirjana Kovačić)

Na natjecanju Gradske vatrogasne zajednice 2. mjesto u kategoriji nižih razreda osvojila je Eva Milih, 1. b (mentorica Svijetlana Brnabić)

Na likovnom natječaju Šumarskog instituta na temu Biološka raznolikost šuma 2. mjesto osvojila je Nika Tomljanović, 4.a (mentorica Tanja Škarica)

Ex-tempore je likovni natječaj na kojemu su nagrađeni likovni radovi  Tije Kovačić, 2.a (mentorica Marijana Vižentin Miknić), Bele Glušica, 3.a i Line Glušica, 2. a, (mentorica Mirjana Kovačić), Filipa Jurića, 7.a, Ane Kurbanović, 7. c  i Eme Maržić, 8.a (mentor Ivan Mrakovčić).

Čestitam nagrađenim učenicima, a mentorima zahvaljujem na uloženom trudu!