Svečana dodjela svjedodžbi učenicima osmih razreda
Autor: Karmen Turk, 30. 7. 2014.

Osmaši naše škole sa svojim razrednicima pripremili su svečanu priredbu i tako razveselili sve prisutne, učenike, roditelje i učitelje.

Kao i svake godine Učiteljsko vijeće nagrađuje učenike koji su se posebno isticali u radu i postigli zapažene rezultate.
Učiteljsko vijeće OŠ „Nikola Tesla“ dodjeljuje VELIKU NAGRADU ŠKOLE  za postignut odličan uspjeh i uzorno vladanje u svih osam godina školovanja sljedećim učenicima:

Lucija Jelušić, 8.a
Matea Tramošljanin, 8.a
Veron Načinović, 8.a
Lana Zbašnik, 8.a
Lucija Cimaš, 8.a
Sara Barić, 8.b
Jakša Depolo, 8.b
Luka Gaćina, 8.b
Ema Grbčić, 8.b
Nikica Košta, 8.b
Božena Miočić, 8.b
Astrid Lucija Peraić, 8.b
Andrea Radić, 8.b
Karla Torić, 8.b
Iva Živković, 8.b
Noa Kaštelan, 8.c
Viktorija Kalić, 8.c
Ivan Plješa, 8.c
Dino Mlađan, 8.c

NAJVEĆU NAGRADU ŠKOLE Učiteljsko vijeće  dodjeljuje učenicima koji su postigli odličan uspjeh (5.00) i bili su uzornog vladanja tijekom svih osam godina školovanja.
Karla Šešelja, 8.a
Ana Bagić, 8.b
Hana Rut Lerga, 8.c
Marija Balenović, 8.c
 Na kraju svake školske godine među osmašima se bira UČENIK GENERACIJE. Razredna vijeća osmih razreda predlažu kandidate, a Učiteljsko vijeće odabire i potvrđuje najboljeg među njima.
Odlukom Učiteljskog vijeća učenica generacije ove školske godine je:
Hana Rut Lerga, 8.c.
Hana Rut Lerga ostvarila je mnogobrojne nagrade i priznanja među kojima ističemo: dva prva mjesta na međunarodnim likovnim natječajima u Makedoniji, diplomu za rad na međunarodnom likovnom natječaju u Sloveniji, 6. mjesto na državnoj razini likovnog natjecanja „Europa u školi“, županijska razina LiDraNa u novinarskom izrazu, nagrade za literarne radove na natječajima Majka, Deca iščeju Veroniku, Sida Košutić i Crveni križ; Hana je bila na državnoj smotri iz Građanskog odgoja, sudjelovala je na školskim natjecanjima u poznavanju hrvatskog i engleskog jezika, kemije, geografije i matematike. Dvije godine bila je ambasadorica Tić-a i vodila je neke od školskih priredbi. Vrijedno je spomenuti da Hana i u Glazbenoj školi ostvaruje nagrade na školskim, regionalnim i državnim natjecanjima.

Sretno osmaši!!!!!!!!!!!