"Trsatski zmaj"
Autor: Nataša Belić, 1. 4. 2015.

Učenici prvih, trećih i četvrtih razreda pogledali su predstavu "Trsatski zmaj" koja govori o gradu Rijeci. U zanimljivoj priči o spašavanju grada na Rječini, upoznali su mnoštvo njegovih simpatičnih i nesimpatičnih stanovnika te ušli u vremeplov i proletjeli kroz povijest Rijeke. Bili su oduševlejni glumcima, njihovom izvedbom te tematikom.

Kliknite na opširnije da biste pročitali dojmove nekih web novinara!

Foto-galerija

Bilo nam je zabavno, uzbudljivo i poučno,  a pogotovo kad je trsatski zmaj oživio i pomogao ljudima iz grada.

Lana 4.a

Trsatski zmaj nije bio prost, bio je zanimljiv i poučan. Svima nam je bilo zabavno.

Angelina  3.b

Predstava Trsatski zmaj je bila jako zabavna, poučna i smiješna. Vidjela  sam kako je nastao grad, a najsmješnije mi je bilo kad je bakica s velikim grudima izišla i pričala bez proteza.

Klara  4.b

Jako mi se svidjelo. Bilo je poučno. Kroz predstavu su nam glumci dočarali razvoj i postanak grada Rijeke. Najdraža mi je bila baba koja je govorila “DAJ BABI KUNU“.

Noelle  4.b