Prvaši, sretno u prometu!
Autor: Nataša Belić, 11. 10. 2015.

I ove školske godine učenici prvih razreda uključeni su u akciju ¨Prvi koraci u prometu¨ koju provodi Dom mladih. Cilj je jednodnevne nastave upoznati učenike s osnovama prometa i kretanja pješaka. Program provode učitelji Doma mladih u suradnji s djelatnicima MUP-a.

Prvi su u obuci sudjelovali učenici 1.a razreda i to u srijedu, 7. listopada. Od učitelja i policajca mnogo su naučili,  što su i dokazali uspješnim rješavanjem listića za provjeru. Kišno vrijeme spriječilo ih je da stečeno znanje pokažu u praksi, na poligonu. No prvom prilikom, možda već idući tjedan, vratit će se da nadoknade propušteno.

U ponedjeljak, 12.10.2015. 1.b razred  imao je nešto više sreće s vremenskim prilikama  pa je znanje iz učionice mogao primijeniti na poligonu. Najprije su primjenjivali pravila ponašanja u prometu kao pješaci, a zatim i kao vozači bicikla. Bilo je zanimljivo i poučno!

Učiteljice Tamara Grbac- Adžić i Nives Gržetić- Doričić

Foto-galerija

Prvaši, sretno u prometu!
Autor: Nataša Belić, 11. 10. 2015.

Učiteljice Tamara Grbac- Adžić i Nives Gržetić- Doričić

Foto-galerija