« Ožujak 2024 »

Edukativna predstava "Ozonko"
Autor: Nataša Belić, 3. 11. 2015.

U petak, 30. listopada 2015., u 14.00 sati, u dvorani naše škole, održala se edukativna predstava „Ozonko“. Predstavu „Ozonko“ osiguralo je Ministarstvo zaštite okoliša i prirode u sklopu projekta provedbe Montrealskog protokola.

U predstavi su sudjelovali zagrebački glumci, a režirao ju je Kristijan Ugrina.

Kroz ovu predstavu naši učenici su, komunicirajući s glumcima, otkrili što to štiti našu planetu Zemlju, koji su to slojevi atmosfere koji nam omogućuju život na našoj planeti, te koliko je važan ozon za siguran i kvalitetan život na planeti Zemlji.

Djeca su upoznala ozon kroz lik Ozzya Ozona koji slikovito predstavlja njihovog superjunaka, zaštitnika planete Zemlje, te svih ljudi i djece koja žive na njoj, a  Kristijan Ugrina kao „Profesor Z“ ih je na zabavan način učio o važnosti ozonskog sloja.

Foto-galerija

Edukativna predstava "Ozonko"
Autor: Nataša Belić, 3. 11. 2015.

U predstavi su sudjelovali zagrebački glumci, a režirao ju je Kristijan Ugrina.

Foto-galerija