« Ožujak 2024 »

Nagrada Grada Rijeke "AmbasadoRI odgoja i obrazovanja"
Autor: Karmen Turk, 8. 2. 2021.

Grad Rijeka dodjeljuje Nagradu Grada Rijeke "AmbasadoRI odgoja i obrazovanja" koja se dodjeljuje za doprinos odgoju i obrazovanju u predškolskim i osnovnoškolskim ustanovama na području grada Rijeke.

Grad Rijeka želi istaknuti i nagraditi svoje odgojitelje, učitelje, stručne suradnike i ravnatelje koji svakodnevno predano rade s djecom i učenicima na razvijanju kompetencija nužnih za sretan i uspješan život u odrasloj dobi.

Nagrada je priznanje onim odgojno-obrazovnim radnicima koji osiguravaju kvalitetu i inovaciju u odgoju i obrazovanju i koji se trude biti u toku sa svim izazovima koje dinamično društvo stavlja pred djecu.

Naša psihologinja Orjana Marušić Štimac ovogodišnja je dobitnica nagrade. Čestitamo!

Nagrada Grada Rijeke "AmbasadoRI odgoja i obrazovanja"
Autor: Karmen Turk, 8. 2. 2021.