Paketi prijateljstva iz naše škole
Autor: Nataša Belić, 28. 3. 2021.

Paket 4.a razreda

Paket 4.b razreda

Učenici 4.a i 4.b razreda povezali su se učenicima zahvaćenim potresom preko FB grupe "Učitelji za učitelje Petrinje" te im poslali pakete kojima su ih jako razveselili i pokazali im da nisu sami.

Učenici 4.a r. povezali su se s uč.4.a r. OŠ Braća Ribar iz Siska, a učenici 4.b r. s uč. 3.b OŠ Mate Lovraka iz Petrinje.

Izvješće o akciji napisali su web novinari:

"U Petrinji se dogodio potres. Neke kuće su se urušile, a neke nažalost i srušile. Urušila se i jedna škola puna pametnih i vrijednih učenika. Svi su doznali za potres. Jedni drugima su pomagali pa smo i mi htjeli pomoći. Počeli smo prikupljati novac. Svatko je donio malo. Kada smo prikupili dovoljno novca mogli smo kupiti najpotrebnije stvari za učenike 3.b razreda petrinjske OŠ Mate Lovraka. Kupili smo puno korisnih stvarčica i slatkiša. Napisali smo pisma ohrabrenja, sve to lijepo zapakirali i zamotali. Napisali smo i priču „Paket prijateljstva”. Kada smo uspjeli bili smo ponosni i sretni. Naši prijatelji Petrinjci su se iznenadili i razveselili kad su dobili naše poklone. Zahvalili su nam lijepom proljetnom pjesmom."

Web novinari: Mihael Dadić i Neven Uzelac, 4.b

Paketi prijateljstva iz naše škole
Autor: Nataša Belić, 28. 3. 2021.

Paket 4.a razreda

Paket 4.b razreda

Izvješće o akciji napisali su web novinari:

Web novinari: Mihael Dadić i Neven Uzelac, 4.b