« Ožujak 2024 »

Tjedan darovitih učenika
Autor: Nataša Belić, 31. 3. 2014.

Učenici 4.b razreda u sklopu obilježavanja Dana darovitih učenika sudjelovali su 25. ožujka 2014. u radionici Pomorskog i povijesnog muzeja Hrvatskog primorja pod nazivom „Brodske signalne zastavice“.
Učenici su od kustosa Nikše Mendeša  doznali zanimljivosti o navigaciji i navigacijskim instrumentima u prošlosti te obišli postavu „Jedra Kvarnera“.
Nakon toga upoznali su značenja brodskih signalnih zastavica te kroz natjecateljske igre pokazali što su naučili. Na kraju susreta svaki je sudionik izradio signalnu zastavicu.

Web novinar: Neo Križan

I učenici  1.a razreda posjetili su Pomorski i povijesni muzej grada Rijeke povodom tjedna darovite djece i  prisustovali radionici Legende o zmaju.

Web novinar: Anton Miharija

Tjedan darovitih učenika
Autor: Nataša Belić, 31. 3. 2014.

Web novinar: Neo Križan

Web novinar: Anton Miharija