« Ožujak 2024 »

Zelena čistka ponovo u našoj školi
Autor: Nataša Belić, 4. 5. 2014.

Zelena čistka je najveći volonterski projekt u Hrvatskoj. Cilj je buđenje svijesti o stvaranju i važnosti odgovornog gospodarenja otpadom s ciljem očuvanja okoliša, prirode i planete Zemlje.

Grupa ekologa naše škole i ove je godine pokazala koliko je važan okoliš i priroda i kako se puno toga može učiniti u samo jednom danu. Čistili su okoliš škole, čupali korov, sadili nove biljke. Mali ekolozi sadili su sadnice ružmarina, lavande, bršljana, čuvarkuća....u malenom vrtu naše škole. Posadili su sobne biljke te ukrasili školski hodnik.

Promjenom našeg odnosa prema okolišu i prirodi te zbrinjavanje otpada, omogućit će nam bolje sutra.

Pripremila: učiteljica Tanja Škarica

Zelena čistka ponovo u našoj školi
Autor: Nataša Belić, 4. 5. 2014.

Pripremila: učiteljica Tanja Škarica