Osmaši u Ljubljani
Autor: Karmen Turk, 31. 3. 2015.

Skupina učenika osmih razreda u pratnji učitelja Mladena , asistentice Ivane  i ravnateljice Tatjane u utorak, 24. ožujka uputila se u Ljubljanu. Najvažniji cilj ove terenske nastave bio je obilazak Hiše eksperimentov u Ljubljani. Hiša je smještena u centru grada i svojim sadržajem privlači i učenike i odrasle. Cilj je približiti znanost, a pokusi su tipa „izvedi sam“. S uživanjem smo, i učenici i odrasli, probali i izveli brojne pokuse (više od 70). Prisustvovali smo posebno zanimljivoj radionici pod nazivom „plinologija“ u kojoj su neki od učenika bili izravni sudionici. Imali smo  vremena i prošetati centrom ovog prekrasnog grada.

Nekoliko sati (nedovoljno) proveli smo u Ljubljanskom ZOO-u. Razgledali , učili, zabavili se i puni pozitivnih dojmova vratili se kući.

Fotografije snimili Luka i Adrijan.

Foto galerija

Osmaši u Ljubljani
Autor: Karmen Turk, 31. 3. 2015.

Fotografije snimili Luka i Adrijan.

Foto galerija