RED BUTTON

Obavijest
Autor: Karmen Turk, 11. 6. 2015.

Zadovoljstvo mi je obavijestiti učenike i roditelje  o postignutim uspjesima.

Na  županijskom natjecanju Državne uprave za zaštitu i spašavanje 3. mjesto u kategoriji za svoj likovni uradak osvojila je Bela Glušica, 1.a, (mentorica Mirjana Kovačić), 1. mjesto u kategoriji za likovni uradak osvojio je David Miharija, 7.c, a 2. mjesto zaslužila je Ena Milih, 7.b (mentor Ivan Mrakovčić). 1.mjesto u kategoriji literarnih radova osvojila je Dora Hodap, 7.a (mentorica Irena Peić).

Na likovnom Ex-temporu 1. mjesto za likovni uradak osvojila je Arjana Ivković, 6.b (mentor Ivan Mrakovčić). Na literarnom natječaju „Odjeci“ David Miharija, 7.c dobio je nagradu za literarni rad (mentorica Irena Peić).

Na 27. Lovrakovim danima kulture u Velikom Grđevcu,  Pablo Roko Medija osvojio je 3. nagradu za likovni rad (mentorica Marijana Vižentin Miknić).

Na natjecanju za „Najljepši rukopis Hrvatske“, Lucija Brajković, 7.b osvojila je 2. mjesto, (mentorica Irena Peić).

Na  taekwondo prvenstvu Školskih sportskih društava PGŽ 3. mjesto u ukupnom poretku osvojili su Lucas Novaković, 3.c i Nikolas Novaković, 8.a.

Čestitam nagrađenim učenicima, a mentorima zahvaljujem na uloženom trudu!

Rijeka,11.lipnja  2015.                                                                                Ravnateljica