"JOSIP I KRIČAVE BOJE NJEGOVIH SNOVA"
Autor: Karmen Turk, 20. 10. 2011.

30.rujna 2011. učenici 4.a, 4.b i 5.c gledali su mjuzikl "Josip i kričave boje njegovih snova" u HKD-u na Sušaku. To je biblijska priča ispričana na neobičan način. Evo nekih dojmova učenika:

IVAN KOZULIĆ : Bilo mi je jako dobro, super. Išao bih još jednom geledati.
ERIC JURKOVIĆ: Predstava mi se svidjela. Bilo je zabavno. Osjećao sam se super i zabavio sam se.
VALENTINO KUHINEK: Osjećao sam se odlično jer je mjuzikl bio jako zabavan. Poruka je da nam je obitelj važnija od svega. Potrebno je slijediti svoje snove.
LUKA DAMJANOVIĆ: Bilo je baš smješno i zabavno. Meni je bilo odlično. Mjuzikl ocjenjujem čistom destekom. bilo je jako kričavo i meni se svidjelo od početka do kraja.
NIKA TOMLJANOVIĆ: Mjuzikl je bio zabavan i smiješan. Voljela bih ga pogledati ponovo zbog plesova i glumaca koji su bili zabavni.
FILIP SOČAN: U ovom mjuziklu mi se svidjelo to što se sve dobro završilo.
LUCIJA BISTROVIĆ: Mjuzikl mi se jako svidio.Bilo je jako šareno, smiješno, veselo, zabavno.Uopće nije bilo dosadno, glumci su odlično glumili. Najviše mi se svidio kraj. Voljela bih ponovno gledati ovaj mjuzikl.Bilo je vrlo lijepo.

"JOSIP I KRIČAVE BOJE NJEGOVIH SNOVA"
Autor: Karmen Turk, 20. 10. 2011.

IVAN KOZULIĆ : Bilo mi je jako dobro, super. Išao bih još jednom geledati.
FILIP SOČAN: U ovom mjuziklu mi se svidjelo to što se sve dobro završilo.