Naše učenice nagrađene na natjecanju "Europa u školi"
Autor: Dinko Benčić, 20. 3. 2012.

Dolores Frančišković (7.b), Evelina Žunić (8.a) te Nika Nikolac (8.b) primile su priznanja za najuspješnije učenike županijske razine natjecanja „Europa u školi 2012.“

U Osnovnoj školi „San Nicolo“ održana je svečana dodjela priznanja učenicima osnovnih, srednjih i visokih škola te njihovim mentorima koji su prolaskom županijske razine natjecanja „Europa u školi 2012.“ izborili sudjelovanje na državnoj smotri koja će se u svibnju održati u Europskom domu u Zagrebu u sklopu proslave Dana Europe. Među učenicima osnovnih škola koji su se pokazali najuspješnijima u literarnom izričaju (na temu „Što je najvrjednije što sam naučio od svoje bake i djeda“) nalaze se Dolores Frančišković (7.b ) te Nika Nikolac (8.b). Tema likovnih radova na ovogodišnjem natjecanju glasila je „Moj djed i baka“, a među nagrađenim učenicima su Dolores Frančišković i Evelina Žunić (8.a). Čestitamo Niki, Evelini i Dolores kao i njihovim mentorima profesorima Nataši Matić, Ireni Peić i Ivanu Mrakovčiću te im želimo puno uspjeha na državnoj razini natjecanja!

Naše učenice nagrađene na natjecanju "Europa u školi"
Autor: Dinko Benčić, 20. 3. 2012.