Zahvala Kliničkog zavoda za transfuzijsku medicinu na doniranim slikama
Autor: Dinko Benčić, 14. 5. 2012.

Prenosimo Vam riječi zahvale mr.sci. Nade Vukelić-Damijani, dr.med., pročelnice Kliničke jedinice Sušak Kliničkog zavoda za transfuzijsku medicinu našoj školi vezano za donaciju slika naših učenika.

Poštovana ravnateljice,

zbog  velike gužve koju na poslu imamo, na žalost, konstantno, sa malim zakašnjenejm Vam se želim zahvaliti na Vašoj prekrasnoj donaciji koja će zaista dugotrajno krasiti prostor našeg Zavoda.

U očekivanju "pituranja" naših zidova, a opet u dogovoru s dobrim ljudima, donatorima (samo tako je to moguće kod nas, na žalost) čekamo i postavljanje slika.

Vidim na stranicama Vaše škole da ste izuzetno vrijedni i da Vaša djeca zaista imaju sreću i priliku naučiti puno o životu i humanosti i izvan rutinske nastave i ponekad suhoparnog gradiva, i to me zaista zadivljuje.

S velikim štovanjem, i još jednom velikom zahvalom, jer male stavri čine svijet velikim, a u ime svih naših djelatnika i pacijenata srdačan pozdrav

Nada Vukelić-Damijani

Zahvala Kliničkog zavoda za transfuzijsku medicinu na doniranim slikama
Autor: Dinko Benčić, 14. 5. 2012.

Poštovana ravnateljice,

Nada Vukelić-Damijani