Mi u kazalištu - premijera 10. svibanj 2012.
Autor: Dinko Benčić, 21. 5. 2012.

Učenici mlađih razreda OŠ "Nikola Tesla" (1. do 3. razred) bili su na izletu u Zagrebu i Karlovcu. Tom prilikom posjetili su Kazalište "Trešnja", uživali u predstavi "Princeza i žabac" te razgledali kulturne znamenitosti grada Karlovca.

Scenska igra u tri čina

Sve se ovo odigravalo u četvrtak, sunčanog proljetnog dana, 10.svibnja 2012.

AUTORI: veliki i mali

1. ČIN

VRIJEME RADNJE: 7 sati izjutra

MJESTO RADNJE: Trg bana Josipa Jelačića, Rijeka

Nismo svi bili točni pa krenusmo petnaest minuta kasnije od dogovorenog. Sve je bilo u redu kada smo krenuli; u tri autobusa, nas 140 učenika (prvih, drugih i trećih razreda) i naših 12 Velikih.

2.ČIN

U Zagrebu smo.

VRIJEME RADNJE:   9: 30 sati

MJESTO RADNJE: Ispred kazališta „Trešnja“

10:00 sati. Ušli smo u kazalište. Počinje predstava „Princeza i žabac“. Pjesma, ples, gluma – sve to učinilo je sat vremena napetim i uzbudljivim. Ponovo smo u autobusima.

3. ČIN

U Karlovcu smo.

VRIJEME RADNJE:   12:00 sati

MJESTO RADNJE:  Stari grad Dubovac

Oduševio nas je pogled na grad Karlovac!

VRIJEME RADNJE:  13:00 sati

MJESTO RADNJE:  Gradsko kazalište „Zorin dom“

Obišli smo kazalište „Zorin dom“ koje nam se učinilo maleno. Ali, ono je jako lijepo i značajno.

(Fotogalerija)

VRIJEME RADNJE:  14:00 sati

MJESTO RADNJE:  Uz rijeku Koranu

Saznali smo što je Munjara, uživali u labudovima i rijeci. Oduševili su nas parkovi i zelene površine pune mirisnog cvijeća.  No, jako smo se dobro zabavili igrajući se na atletskim spravama i na dječjem igralištu, na Vunskom polju.

Mi u kazalištu - premijera 10. svibanj 2012.
Autor: Dinko Benčić, 21. 5. 2012.

Scenska igra u tri čina

Sve se ovo odigravalo u četvrtak, sunčanog proljetnog dana, 10.svibnja 2012.

AUTORI: veliki i mali

1. ČIN

VRIJEME RADNJE: 7 sati izjutra

MJESTO RADNJE: Trg bana Josipa Jelačića, Rijeka

2.ČIN

U Zagrebu smo.

VRIJEME RADNJE:   9: 30 sati

MJESTO RADNJE: Ispred kazališta „Trešnja“

3. ČIN

U Karlovcu smo.

VRIJEME RADNJE:   12:00 sati

MJESTO RADNJE:  Stari grad Dubovac

Oduševio nas je pogled na grad Karlovac!

VRIJEME RADNJE:  13:00 sati

MJESTO RADNJE:  Gradsko kazalište „Zorin dom“

(Fotogalerija)

VRIJEME RADNJE:  14:00 sati