Priznanja učenicima i mentorima za iznimne rezultate na natjecanjima, susretima i smotrama školske 2010./2011. godine
Autor: Dinko Benčić, 30. 5. 2012.

Svake godine u organizaciji Grada Rijeke održava se svečanost dodjele priznanja i prigodnih darova prosvjetnim djelatnicima i učenicima koji su na državnoj i međunarodnoj razini natjecanja, susreta i smotri u protekloj školskoj godini osvojili jedno od prva tri mjesta. I na ovogodišnjoj dodjeli imena naših učenika i njhovih učitelja-mentora često su se spominjala, što nas čini neizmjerno ponosnima.

(Fotogalerija)

U organizaciji Grada Rijeke, 16. svibnja 2012., u Hrvatskom kulturnom domu na Sušaku održana je svečanost dodjele priznanja i prigodnih darova prosvjetnim djelatnicima i učenicima koji su na državnoj i međunarodnoj razini natjecanja, susreta i smotri u protekloj školskoj godini (2010./2011.) osvojili jedno od prva tri mjesta.

Učenicima i njihovim mentorima priznanja su uručili gradonačelnik Vojko Obersnel i pročelnici Sanda Sušanj i Veljko Karabaić.

Iz naše škole priznanja su primili:

Lucija Brajković, 3.  razred, International children exhibition "November 13", Makedonija

• mentorica Svijetlana Brnabić

Marin Primorac, 8.  razred, International children exhibition "November 13", Makedonija

• mentor  Ivan Mrakovčić

Dora Pavešić, 7. razred, International children art competition, Gaziantep, Turska

Ivan Vidinić, 8. razred, „Rainbow 2010.“ Zanka, Mađarska

Viktorija Kalić, 5. razred, LiDraNo

Dejan Stamenić, 8. razred, LiDraNo

• mentorica Irena Peić

Dejan Stamenić, Košuta Estera Lerga, Olja Martinec, Nikola Kolačević, Franko Ivančić, Laura Kraguljac 8. razred, Državna smotra iz demokratskog građanstva

• mentorica Orjana Marušić Štimac

Ervin Berisha, Bojan Bobinac, Željko Boros, Toni Đurić, Ibrahim Hašimi, Elvir Maloku, Trojan Maloku, Ernest Neziri, Sandro Samardžić, Samir Šuke, Završnica državnog prvenstva ŠŠD OŠ u malom nogometu za  dječake

• mentor  Boris Cezner

Dodjelu priznanja osmislila je i vodila učeničko-učiteljska ekipa naše škole: Viktorija Kalić i Košuta Estera Lerga s učiteljicom Irenom Peić.

Čestitamo!

Autor: Dinko Benčić, 30. 5. 2012.

(Fotogalerija)

Iz naše škole priznanja su primili:

• mentorica Svijetlana Brnabić

Ivan Vidinić, 8. razred, „Rainbow 2010.“ Zanka, Mađarska