"Stjepan Kranjčić" - Susret literarnog duhovnog stvaralaštva u Križevcima
Autor: Dinko Benčić, 4. 6. 2012.

Nika Nikolac, 8. b i Marta Radić, 8. c ponovno su proslavile sebe i našu školu, ovaj put na susretu literarnog duhovnog stvaralaštva u Križevcima.

(Fotogalerija)

Tijekom mjeseca listopada prošle godine dobili smo poziv za sudjelovanje na literarnom natječaju „Stjepan Kranjčić“ koje promiče dječje duhovno stvaralaštvo. Veoma ugodno smo se iznenadili kada smo saznali da su naše dvije učenice: Nika Nikolac, 8. b i Marta Radić, 8. c, pozvane na susret u Križevcima. Iako je pristigao veliki broj radova, naša Nika je osvojila nagradu i za prozni i za pjesnički rad, a Marta je pohvaljena. U Križevcima je priređena velika priredba na kojoj su sudjelovale obje učenice čitajući svoje radove, a s njima je otputovala i mentorica Irena Peić. Izdan je zbornik radova nazvan „Odrasla jutra“ (po Nikinoj pjesmi). Posjetili smo važne kulturne i povijesne znamenitosti Križevaca i vratile smo se kući pune dojmova o predivnom susretu, srdačnim domaćinima i lijepom iskustvu.

"Stjepan Kranjčić" - Susret literarnog duhovnog stvaralaštva u Križevcima
Autor: Dinko Benčić, 4. 6. 2012.

(Fotogalerija)