Učenici 3.a razreda osvojili 2. mjesto na natjecanju Mladih čuvara okoliša
Autor: Dinko Benčić, 9. 6. 2012.

Povodom Dana zaštite okoliša, 5.lipnja 2012. godine, na Korzu je održano već tradicionalno natjecanje Mladih čuvara okoliša na kojem su učenici OŠ "Nikola Tesla" postigli zapažen rezultat.

I ove godine, na Dan zaštite okoliša 5.lipnja, održano je natjecanje Mladih čuvara okoliša.  Buzara od puževa, rolada od ružinih latica, rižot od koprive (...) samo su mali dio neobične ponude koju su Mladi čuvari okoliša nudili prolaznicima na Korzu. Riječ je o već tradicionalnom  projektu koji se održava duži niz godina u organizaciji Društva "Naša djeca“, a da bi ukazali na važnost i na mogućnost upotrebe samoniklog bilja te kako se može pridonijeti očuvanju okoliša.

Naši učenici postigli su odlične rezultate!

U kategoriji od prvog do četvrtog razreda osvojili su drugo mjesto. U ocjenjivanju higijenskog štanda od prvog do četvrtog razreda također su osvojili drugo mjesto.

Sudjelovali su učenici 3.a razreda: Hrvoje Valić, Mario Kusijanović, Luka Mladenić, Dora Hodap, Tarin Kaja Rupčić, Nika Usmiani, Mia Forempoher, Lucija Guščić, Tjaša Desnica, Ema Maržić i Val Martić pod vodstvom učiteljice Tanje Škarice.

Čestitamo!

Učenici 3.a razreda osvojili 2. mjesto na natjecanju Mladih čuvara okoliša
Autor: Dinko Benčić, 9. 6. 2012.

Naši učenici postigli su odlične rezultate!

Čestitamo!