Odlazak učenika na Interliber
Autor: Kristian Iskra, 22. 11. 2012.

I ove godine učenici sedmih i osmih razreda posjetili su Interliber-najveći sajam knjiga u Hrvatskoj.

Krenuli smo iz Rijeke u dvanaest sati, a u Zagreb stigli u 14.30.

Ovogodišnji Interliber ponudio je bezbroj naslova raznih izdavača koje smo pregledavali u potrazi za nekim kojega bismo kupili i uživali u čitanju. Uz znantvene, beletrističke i lektirne knjige,  na Sajmu je predstaviljeno i mnoštvo stripova, nastavnih pomagala, glazbenih CD-a, ali i unikatnog nakita koje su ponajviše razgledavale djevojke. Zanimljivosti je bilo napretek.

Nakon tri sata šetnje po čarobnom svijetu knjiga, otputili smo se prema autobusu. Zadovoljnji viđenim (i kupljenim) vratili smo se u  Rijeku.

(za pogledati slike u punoj veličini kliknite desnim klikom na sliku i na "pogledaj sliku" )

Odlazak učenika na Interliber
Autor: Kristian Iskra, 22. 11. 2012.

Krenuli smo iz Rijeke u dvanaest sati, a u Zagreb stigli u 14.30.