GLAZBENO- POETSKA VEČER "BAŠ JE LIJEPO BITI DIJETE"
Autor: Kristian Iskra, 16. 12. 2012.

Izvodile su se glazbene točke skladatelja: Bacha, Kabaljevskog, Mendelsona, Čajkovskog, Mihokovića i Burgmilera, a izveli su ih učenici:

na klaviru: Klara Bažon, Monika Nulleshi, Hana Rut Lerga i Tvrtko Srdoc,

Simon Radić na gitari, Izabella Valenčić na violini, Nikola Vlah na flauti te Lucija Brajković na el. klavijaturi.

Izveli su se stihovi pjesnika: M. Šarića, E. Ćurić, G. Viteza, O. Župančića, K. Coce i Rainer Maria Rilkea, a govorili su ih učenici: Ena Milih, Marta Media, Nika Tomljanović, Maša Liverić, Dino Skitarelić, David Stojaković, Lucija Bistrović, Lucija Karamarko, Petra Cupač i Dolores Frančišković.

slike sa glazbeno- poetske večeri nalaze se ovdje.

Ujedno su se izložili proizvodi na prodajnoj izložbi, nastali tijekom mjeseca studenog i prosinca u kreativnoj (voditeljica Mirjana Cerić) i keramičkoj radionici (voditeljica Svjetlana Brnabić) naše škole.

slike čestitki nalate se ovdje.

GLAZBENO- POETSKA VEČER "BAŠ JE LIJEPO BITI DIJETE"
Autor: Kristian Iskra, 16. 12. 2012.

na klaviru: Klara Bažon, Monika Nulleshi, Hana Rut Lerga i Tvrtko Srdoc,

slike sa glazbeno- poetske večeri nalaze se ovdje.

slike čestitki nalate se ovdje.