OBILJEŽAVANJE MEĐUNARODNOG DANA OSOBA S INVALIDITETOM (3. PROSINCA)
Autor: Kristian Iskra, 20. 12. 2012.

Dana  26. studenog ove godine, zajedno s Mateom, Romanom i Žaklinom bio sam na predstavi u HKD-u na Sušaku gdje su sudjelovali učenici  s invaliditetom . Stoga se taj festival zove      I-Fest.  Održan je ove godine već deseti put za redom. Izvođači su plesali, pjevali, recitirali, pa čak i vodili program. Neki su bili u kolicima, neki na štakama, neki su teško hodali, a neki teško pričali. Najviše su mi se svidjela djeca koja su plesala Kiki ples.

Iznenadio sam se da svi znaju Žaklinu (učenicu koja ima ugrađenu umjetnu  pužnicu) i nisam znao da ima toliko djece s posebnim potrebama, čak i u vrtiću.

Mateo Vlainić, 7.b

OBILJEŽAVANJE MEĐUNARODNOG DANA OSOBA S INVALIDITETOM (3. PROSINCA)
Autor: Kristian Iskra, 20. 12. 2012.

Mateo Vlainić, 7.b