Na veliku radost svih učitelja naši učenici su i nadalje jako uspješni.
Autor: Karmen Turk, 26. 5. 2010.

Regionalno natjecanje iz matematike- 3. mjesto, Rene Šeša, 5.b (mentorica Deny Svirčić)

„Europa u školi“ – pohvala na Državnom natjecanju Ena Cvijanović, 2.b (mentorica Svijetlana Brnabić) i Tia Širola, 4.a (mentorica Mirjana Kovačić) za likovni izraz, Nika Nikolac, 6.b (Irena Peić) za literarni izraz

„Lovrakovi dani kulture“- nagrada za literarni izraz Tvrtko Srdoč, 3.a (mentorica Mirjana Pikulić)

Pohvala školi na Radobojskom proljeću- Juraj Makarun,6.c, Noa Čemeljić,6.c, Toni Jerčinović, 6.c i Marko Jerčinović, 7.a, Nika Nikolac, 6.b (mentorica Irena Peić)

„Hrvatska žena“- literarni natječaj povodom Majčinog dana, pohvala školi za selekciju literarnih radova (Irena Peić), nagrada Niki Nikolac

„Hrvatska baština“- literarni natječaj u Donjem Muću, pohvala školi za selekciju literarnih radova (Irena Peić),pohvala Niki Nikolac,6.b

10. svečanost Mlada vilenica, Sežana,Slovenija, nagrade za literarne uratke, Noa Čemeljić, 6.c, Nika Nikolac, 6.b, Juraj Makarun, 6.c, Marko Jerčinović, 7.a i 8 Franko Ivančić, 7.a (Irena Peić)

„Ivica Kičmanović“- pohvale za literarni uradak Rene Šeša, 5.b (mentorica Nataša Matić) i Franko Ivančić, 7.a (Irena Peić)

Zahvaljujem mentoricama na predanom radu s učenicima.

Na veliku radost svih učitelja naši učenici su i nadalje jako uspješni.
Autor: Karmen Turk, 26. 5. 2010.

Zahvaljujem mentoricama na predanom radu s učenicima.