Svečano primanje za učenike i mentore koji su postigli iznimne rezlutate na državnoj i međunarodnoj razini
Autor: Karmen Turk, 9. 6. 2011.

Primorsko-goranska županija organizirala je 6. lipnja 2011. u Guvernerovoj palači tradicionalno svečano primanje za učenike i mentore osnovnih i srednjih škola koji su školske godine 2010./2011. postigli iznimne rezultate na državnoj i međunarodnoj razini. Učenike i mentore osobno su pozdravili i simbolične darove uručili župan Zlatko Komadina i  dožupanica Nada Turina Đurić.

Između najboljih od najboljih iz 20 osnovnih i 12 srednjih škola naše županije  19 je učenika i 5 mentora naše škole:

Lucija Brajković, Marin Primorac, Viktorija Kalić, Dejan Stamenić, Košuta Estera Lerga, Olja Martinac, Laura Kraguljac, Franko Ivančić, Nikola Kolačević,  Bojan Bobinac, Samir Šuke, Ibrahim Hašimi, Ernest Neziri, Trojan Maloku, Elvir Maloku, Ervin Berisha, Toni Đurić, Željko Boros, Sandro Samardžić, te mentori Svjetlana Brnabić, Boris Cezner, Orjana Marušić Štimac, Ivan Mrakovčić i Irena Peić .

Autor: Karmen Turk, 9. 6. 2011.